SUYUN EN SAF HALİNİ SİZE VERİYORUZ

1.00

Sorunu bildirin
İsteğiniz işleme koyuluyor, lütfen bekleyin ....

Kardag

Reklam Sahibi Üyelik Tarihi: 3 Kasım 2020

Reklam Sahibi ile İletişime Geç

Reklam Sahibi ile İletişime Geç

Bu reklam hakkında soru sormak için giriş yapmalısınız.

Reklam Açıklaması

Neden Erimez Kardağ ?
Her gün milyonlarca ailenin güven ve beğeniyle tercih ettiği Erimez Kardağ, bugün su sektörünün tartışmasız lideri ve ülkemizin en seçkin su markalarından biridir.
Erimez Kardağ Doğal Kaynak Suyu
, 2009 yılında Giresun Valiliğinden almış olduğu ruhsat ile üretime başlayıp, var olan kalitesini Avrupa normlarına uygun olduğunu Sağlık bakanlığından alınan ruhsat ile belgelemiş olup, aynı zamanda ISO 9001-2008 standardına uygun üretim, dağıtım ve satış yaptığı ve Avrupa’da da geçerli olan ISO 22000 şartlarına uygun Kalite yönetim sistemini kurduğunu ve uyguladığını kalite belgeleri ile tescilleyip piyasadaki yerini hak ettiği şekilde almıştır.

Giresun yaylalarının eşsiz güzelliği içerisinde el değmemiş bir doğa ve doğanın bize sunduğu doğal kaynak suyu. Kardağ Erimez üzerinden , karların kalkmadığı dağların, süzülen sulardan doğan kaynak suyunu hiçbir işlem uygulamadan en son teknoloji makine parkuru ve konusunda tecrübeli kadrosu ile tüm doğallığını koruyarak her pakette aynı tat ve değerleri sunuyor.

Bizlere ulaşacağınız sosyal medya kanalları şu şekildedir ; instagram @kardagsu , facebook @erimezkardag , linkedln @erimezkardag 

Bunu Paylaş

Ek Bilgi

ŞehirGiresun
İlçeYağlıdere
Posta Kodu28610
AdresHisarcık köyü Torunuyanı mevkii no :2 /1
Telefon0850 225 18 68
E-Postainfo@erimezkardag.com.tr
Web Urlhttp://www.erimezkardag.com.tr

Yorumlar