Üniversitelilere Burslu E ticaret Mağazası

10.00 TL

Sorunu bildirin
İsteğiniz işleme koyuluyor, lütfen bekleyin ....

medirevomurat

Reklam Sahibi Üyelik Tarihi: 18 Mayıs 2021

Reklam Sahibi ile İletişime Geç

Reklam Sahibi ile İletişime Geç

Bu reklam hakkında soru sormak için giriş yapmalısınız.

Reklam Açıklaması

Acadebi ile Girişimciliğe Adım Atma

Para kazanmak isteyen her bireyin ilgi alanına bağlı olarak tercih edeceği farklı yollar vardır. Bunlardan en önemlisi elbette ki girişimcilik yaparak kazanç sağlamak olmaktadır. Çünkü şu an para kazanmak isteyen ve düzenli bir gelir sağlamak isteyen birçok birey kendi markasını yaratmak ve bir şeyler üretmek istemektedir.

Yaratıcılığına güvenen ve bunu kazanca dönüştürmek isteyen her insan girişimcilik alanında faaliyet göstermek isteyebilmektedir. Bir şeyler üretmek ve bundan kazanç sağlamak isteyen her bireyin girişimcilikle ilgili gerekli olan bilgiye erişmesi gerekmektedir.

Girişimcilik yapmaya karar vermiş olan bireylerin yapması gerekli olan başlıca şeylerden biri bu konuda derinlemesine bir araştırma yapmak olmalıdır. Girişimcilik yapmak isteyen bireylere bu konuda yardımcı olabilecek birçok platform mevcut bulunmaktadır. Girişimcilik platformları arasında büyük bir önem teşkil eden platformlardan biride elbette ki Acadebi olmaktadır. Bu platform sayesinde girişimcilik yapabilir ve bir şeyler üretiyor olabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Ek Bilgi

Şehirİstanbul
İlçeFATİH
Posta Kodu34093
AdresCEVİZLİ MH. ZUHAL CD. RİTİM İSTANBUL A5 BLOK DAİRE:112 KAT:21 MALTEPE / İSTANBUL 34846
Telefon0555877922
E-Postaabhazmustafa@gmail.com
Web Urlhttps://mdmurat.acadebi.com/kayit

Yorumlar